ادعای خبرگزاری قوه‌ی قضاییه؛ یک تماشاگر گرگان در بازی با مهرام چاقو خورده است

سجاد بیات

خبرگزاری قوه‌ی قضاییه اعلام کرد در جریان درگیری تماشاگران مهرام و شهرداری گرگان یک تماشاگر تیم مهمان چاقو خورده است.

منطقه رنگی – مهرام تهران در مهم‌ترین بازی هفته‌ی نهم لیگ برتر بسکتبال شهرداری گرگان را شکست داد. این دیدار بسیار نزدیک با نتیجه‌ی ۶۷ – ۶۶ به سود میزبان به پایان رسید. مهرام درحالی در این دیدار پیروز شد که تا حدود ۱۵ ثانیه مانده به پایان بازی دو امتیاز عقب بود. گرگانی‌ها معتقد بودند شوت پایانی مهرام توسط صمد نیکخواه بهرامی درحالی سه امتیازی محاسبه شده که پای این بازیکن روی خط بوده است.

گرگانی‌ها علاوه بر این صحنه، به چند تصمیم دیگر داور هم معترض بودند. بعد از پایان بازی اعتراض‌های گرگانی‌ها بالا گرفت. سالن آزادی در چند دقیقه‌ی بعد از بازی شاهد درگیری‌هایی بین تماشاگران دو تیم بود. این درگیری‌ها البته با دخالت نیروهای امنیتی بعد از چند دقیقه به پایان رسید. خبرگزاری میزان در خبری اعلام کرد یک تماشاگر گرگانی در جریان این درگیری‌ها با چاقو مجروح شده است. این خبرگزاری توضیح بیشتری درباره‌ی این اتفاق نداده است.

منابع رسمی وقوع چنین اتفاقی را تایید نکرده‌اند. مسئولان شهرداری گرگان هم اظهارنظری درباره‌ی چنین اتفاقی نداشته‌اند. کانون‌های هواداری شهرداری گرگان که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارند هم گزارشی درباره‌ی مصدومیت یکی از اعضای خود منتشر نکرده‌اند. حدود ۲۵۰ تماشاگر گرگانی با سازماندهی این کانون‌ها از گرگان راهی تهران شده‌ بودند و بلافاصله بعد از بازی هم تهران را به مقصد شهر خود ترک کرده‌اند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر