احسان دلیرزهان گارد اکسون تهران سه ماه خانه‌نشین شد

سجاد بیات

احسان دلیرزهان گارد جوان اکسون تهران سه ماه خانه‌نشین شد. این بازیکن در هفته‌ی اول لیگ برتر مصدوم شد.

منطقه رنگی – احسان دلیرزهان گارد تازه وارد اکسون تهران بیشتر فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال را از دست داد. این بازیکن فصل گذشته برای آویژه صنعت بازی می‌کرد. دلیرزهان در دیدار هفته‌ی اول مقابل نفت آبادان آسیب دید.

خبرگزاری صداوسیما گزارش داد این بازیکن به دلیل کشیده شدن رباط صلیبی زانو، سه ماه قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. به این ترتیب دلیرزهان به احتمال فراوان تا پایان سال جاری قادر به بازی نخواهد بود.

دلیرزهان در اینستاگرام، کارشکنی مسئولان آویژه صنعت در راه انتقالش به تهران را عامل آسیب دیدگی خود اعلام کرد. او نوشت مسئولان آویژه تا آخرین ساعات قبل از شروع لیگ به او اجازه بازی برای اکسون نداده‌اند. به گفته‌ی دلیرزهان او در نهایت از مجاری قانونی و به دستور فدراسیون اجازه‌ی بازی پیدا کرده است. او اعلام کرد خستگی، استرس و عدم آمادگی ناشی از این فرآیند عامل اصلی مصدومیت زودهنگام او در این فصل بوده است.

رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال در جلسه‌ی هماهنگی لیگ برتر اعلام کرد آویژه صنعت با عقد قراردادهای بسیار پایین (بین صد تا ۵۰۰ هزار تومان) بازیکن‌های جوان را دچار دردسرهای زیادی کرده است.

برادر احسان هم مصدوم شد

وحید دلیرزهان برادر احسان دلیرزهان هم در هفته‌ی دوم رقابت‌ها مقابل مهرام آسیب دید. هنوز وضعیت این بازیکن مشخص نیست. مدیران شیمیدر این ترس را دارند که آسیب دیدگی قدیمی دلیرزهان تشدید شده باشد. دلیرزهان حدود دو سال پیش زانوی خود را جراحی کرد. هادی عامری سرپرست شیمیدر به خبرگزاری صداوسیما گفت کادر پزشکی شیمید برای اظهارنظر قطعی درباره‌ی وضعیت وحید دلیرزهان به ۴۸ ساعت زمان نیاز دارند.

در صورتی که زانوی دلیرزهان مجددا آسیب دیده باشد او ممکن است چند ماه خانه‌نشین شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر