ابراهیم بیگی ستاره‌ی رعدپدافند بهترین بازیکن هفته‌ی چهاردهم لیگ برتر بسکتبال

سجاد بیات

ابراهیم بیگی فوروارد رعدپدافند شهرکرد نمایش بسیار خوبش در این فصل را ادامه داد. این بازیکن، برای اولین بار در این فصل بهترین بازیکن هفته‌ی لیگ برتر شد.

منطقه رنگی – هفته‌ی چهاردهم لیگ برتر بسکتبال با انجام شش دیدار پیگیری شد. در این هفته دیدار تیم‌های نیروی زمینی تهران و پتروشیمی بندرعباس برگزار نشد. در این هفته ذوب آهن شگفتی‌ساز شد و مهرام صدرنشین را در تهران شکست داد. شهرداری گرگان هم با پیروزی مقابل شهرداری بندرعباس جای مهرام را در صدر جدول لیگ برتر گرفت.

در جریان دیدارهای این هفته ابراهیم بیگی فوروارد رعدپدافند شهرکر بهترین عملکرد را ثبت کرد. این بازیکن در دیدار مقابل مس کرمان که با برتری ۸۷ – ۷۰ تیمش به پایان رسید، ۳۹ دقیقه بازی کرد و ۳۱ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۳ پاس منجر به گل و تاثیرگذاری ۳۶ ثبت کرد. بیگی تا اینجای فصل با میانگین ۱۸.۵ امتیاز و ۱۱.۸ ریباند یکی از بهترین بازیکن‌های لیگ برتر بسکتبال بوده است.

سجاد پذیرفته فوروارد ذوب آهن هم در جریان شگفتی‌سازی بزرگ تیمش در تهران نمایش درخشانی داشت. این بازیکن مقابل مهرام ۱۹ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و تاثیرگذاری ۳۱ ثبت کرد. در همین دیدار صمد نیکخواه‌بهرامی کاپیتان مهرام با ۳۵ امتیاز، ۵ ریباند و ۷ پاس منجر به گل نمایش بسیار خوبی داشت.

کدار ادواردز بازیکن خارجی بندرعباس هم در جریان شکست تیمش مقابل شهرداری گرگان ۳۵ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ پاس منجر به گل ثبت کرد.

دیگر بازیکن‌های درخشان این هفته‌ی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال عبارتند از:

  • کارین هنری آویژه صنعت مقابل توفارقان ۱۸ امتیاز، ۶ ریباند و ۱۰ پاس منجر به گل
  • محمد جمشیدی شیمیدر مقابل شورای شهر قزوین ۳۰ امتیاز، ۴ ریباند و تاثیرگذاری ۲۳

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر