آنتونی دیویس سرانجام به لس آنجلس لیکرز منتقل شد؛ رویای شیرین قهرمانی

سجاد بیات

آنتونی دیویس فوق ستاره فصل گذشته نیوارلینز پلیکانز که حدود ۵ ماه پیش درخواست خروج از این تیم داده بود، بالاخره به تیم محبوبش لس آنجلس لیکرز منتقل شد.

منطقه رنگی – دیویس که از تابستان گذشته زمزمه های انتقالش به لیکرز آغاز شده بود، میانه های فصل پیش نتوانست راهی این تیم شود. این بازیکن ۲۶ ساله در اولین روزهای بعد از پایان فصل، سرانجام راهی لس آنجلس شد.

پایگاه خبری ESPN گزارش داد مسئولان لس آنجلس لیکرز برای انتقال لانزو بال، برندن اینگرام، جاش هارت، حق انتخاب پیک شماره ۴ درفت امسال و چندین حق انتخاب درفت دیگر در ازای آنتونی دویس با مسئولان پلیکانز به توافق رسیده اند.

براساس این گزارش لیکرز در ازای دیویس پیک شماره ۸ درفت سال آینده، و تمام حق انتخاب هایش در درفت تا سال ۲۰۲۵ را (که مشخص نیست چه اولویتی دارند) به نیوارلینز پلیکانز منتقل کرده است. بعد از انجام این معامله و همینطور پایان قرارداد رژان راندو گارد راس باتجربه لیکرز، این تیم عملا هیچ بازیکن تخصصی در پست یک ندارد.

آنتونی دویس از مدتها پیش برای انتقال به لیکرز ابراز علاقه کرده بود. این بازیکن سال گذشته مدیربرنامه هایش را اخراج کرد و با ریچل پاس مدیر برنامه لبران جیمز قرار داد بست. ریچ پال هفته گذشته در گفت و گو با مجله SI گفته بود در صورتی که بوستون بتواند مدیران پلیکانز را راضی کند، دیویس فقط یک سال در این تیم بازی خواهد کرد.

پدر آنتونی دویس هم زمستان گذشته اعلام کرده بود پسرش علاقه ای به بوستون ندارد و لس آنجلس را برای زندگی ترجیح میدهد.

براساس گزارش ESPN دیویس تابستان آینده بازهم این فرصت را دارد که بازیکن آزاد شود اما می خواهد قرارداد طولانی مدتی با لیکرز امضا کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر