آنتونی دیویس اولین بازی ۵۰ امتیازی با لباس لس آنجلس لیکرز را ثبت کرد

سجاد بیات

آنتونی دیویس فوق‌ستاره‌ی لس آنجلس لیکرز اولین بازی ۵۰ امتیازی خود برای لیکرز را ثبت کرد. لیکرز به رکورد ۲۱ برد و سه شکست رسید.

منطقه رنگی – در یکی از مهم‌ترین بازی‌های بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، لس آنجلس لیکرز در خانه ۱۴۲ – ۱۲۵ مینه‌سوتا تیمبروولز را شکست داد. لیکرز با این پیروزی به رکورد ۲۱ برد و سه شکست رسید. این تیم در حال حاضر بهترین رکورد لیگ و سید شماره‌ی یک کنفرانس غرب را در اختیار دارد. در این بازی آنتونی دیویس ۵۰ امتیاز، ۶ پاس منجر به گل و ۷ ریباند ثبت کرد.

این بیشترین امتیازی بود که دیویس در این فصل با لباس لیکرز ثبت کرد. لبران جیمز دیگر فوق‌ستاره‌ی لیکرز در این بازی ۳۲ امتیاز و ۱۳ پاس منجر به گل ثبت کرد. جیمز در این دیدار کمتر از ۳۰ دقیقه برای تیمش به میدان رفت.

در مهم‌ترین بازی امروز کنفرانس شرق فیلادفیا سونی‌سیکسرز ۱۱۰ – ۱۰۴ تورنتو رپتورز را شکست داد. فیلادلفیا با این پیروزی به رکورد ۱۷ برد و ۷ شکست رسید. رپتورز با این شکست به رکورد ۱۵ برد و ۷ شکست رسید. توبیاس هریس فوروارد فیلادلفیا با ۲۶ امتیاز و ۶ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

لس آنجلس کلیپرز دیگر تیم مدعی کنفرانس غرب بعد از شکست مقابل میلواکی باکس، به روند پیروزی برگشت. کلیپرز امروز ۱۳۵ – ۱۱۹ واشنگتن ویزاردز را شکست داد و به رکورد ۱۷ برد و ۷ شکست رسید. پال جرج با ۲۷ امتیاز، ۶ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و ۴ توپ ربایی بهترین بازیکن این مسابقه بود.

نتایج سایر دیدارهای بامداد امروز NBA به شرح زیر است:

بروکلین نتس ۱۰۵ – ۱۰۲ دنور ناگتس

آتلانتا هاکس ۱۲۲ – ۱۰۲ شارلوت هورنتس

شیکاگو بولز ۱۰۵ – ۱۱۰ میامی هیت

ساکرامنتو کینگز ۱۱۰ – ۱۰۶ دالاس موریکس

اوکلاهاما سیتی تاندر ۱۰۸ – ۹۶ پرتلند ترل‌بلیزرز

در پایان دیدارهای امروز تیم‌های لس آنجلس لیکرز، لس آنجلس کلیپرز، دالاس موریکس، هیوستون راکتس، دنور ناگتس، یوتا جاز، فینیکس سانز و اوکلاهاما سیتی سیدهای اول تا هشتم کنفرانس غرب را در اختیار دارند.

در کنفرانس شرق تیم‌های میلواکی باکس، بوستون سلتیکس، میامی هیت، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، تورنتو رپتورز، ایندیانا پیسرز، بروکلین نتس و اورلاندو مجیک سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر