آغاز پلی آف NBA؛ شوک به تورنتو و فیلادلفیا، سن آنتونیو به دنور درس پلی آف داد

سجاد بیات

مرحله پلی آف رقابت های بسکتبال NBA بامداد امروز با برگزاری دیدارهای اول ۴ سری آغاز شد.

منطقه رنگی – در کنفرانس غرب سن آنتونیو اسپرز که فصل عادی را روی سید نازل هفتم تمام کرد، در اولین گام ۱۰۱ – ۹۶ دنور ناگتس تیم سید دوی کنفرانس را شکست داد و یک – صفر پیش افتاد. دمار دروزان گارد اسپرز با ۱۸ امتیاز و ۱۲ ریباند بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. نیکولا یوکیچ سنتر دنور ناگتس با ۱۰ امتیاز، ۱۴ ریباند و ۱۴ پاس منجر به گل اولین تریپل دبل پلی آف امسال را به نام خودش ثبت کرد.

در کنفرانس شرق اورلاندو مجیک تیم سید هفتم کنفرانس شرق در اولین دیدار ۱۰۴ – ۱۰۱ تورنتو رپتورز تیم سید دوم شرق را شکست داد و اولین شگفتی بزرگ پلی آف امسال را ثبت کرد. دی جی آگوستین گارد مجیک با ۲۵ امتیاز و ۶ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود. کوای لئونارد با ۲۵ امتیاز و ۶ ریباند بهترین بازیکن تورنتو در این بازی بود.

بروکلین نتس که بعد از ۶ سال به پلی آف برگشته هم دومین شگفتی کنفرانس شرق را ثبت کرد. این تیم نیویورکی در اولین بازی ۱۱۱ – ۱۰۲ فیلادلفیا سونی سیکسرز یکی از مدعیان جدی قهرمانی شرق را شکست داد. دی آنجلو راسل گارد راس نتس با ۲۶ امتیاز و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود. جیمی باتلر با ۳۶ امتیاز و ۹ ریباند بهترین بازیکن تیمش بود. تماشاگران فیلادلفیا در این بازی سن سیمنز گارد تیمشان را که فقط ۹ امتیاز به دست آورد به شدت هو کردند.

گلدن استیت وریرز بهترین تیم کنفرانس غرب فصل عادی پلی آف را با پیروزی مقتدرانه شروع کرد. این تیم ۱۲۱ – ۱۰۴ لس آنجلس کلیپرز را شکست داد. استف کری با ۳۸ امتیاز، ۱۵ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این بازی بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر