آغاز تابستان گرم NBA؛ کایری اروینگ در تابستان پیش رو بازیکن آزاد خواهد بود

سجاد بیات

کایری اروینگ فوق ستاره بوستون سلتیکس در تابستان پیش رو یکی از مهمترین بازیکن های آزاد NBA خواهد بود. تیم های زیادی به جذب این بازیکن تمایل دارند.

منطقه رنگی – همان طور که انتظار می رفت کایری اروینگ از بند ویژه قراردادش استفاده خواهد کرد. پایگاه خبری اتلتیک گزارش داد این بازیکن که تابستان گذشته از کلیولند کاوالیرز راهی سلتیکس شد، می خواهد تابستان پیش رو بازیکن آزاد باشد. براساس این گزارش اروینگ نیازی به انجام مراحل اداری هم ندارد و از طریق تلفن مدیران سلتیکس را در جریان تصمیمش قرار داده است. به این ترتیب کایری اروینگ می تواند در تابستان با هر تیمی در NBA منجمله سلتیکس قرارداد امضا کند.

اروینگ دو ماه پیش به سایت رسمی سلتیکس گفته بود در صورتی تمایل این تیم به عقد قرارداد جدید، او هم دوست دارد در این تیم بماند. گفته می شود عدم توفیق سلتیکس در پلی آف امسال و همچنین شانس کم این تیم برای جذب بازیکن جدید قابل اعتنا در تابستان، اروینگ را به سمت در خروجی رسانده است.

اروینگ در فصل جاری بهترین بازیکن سلتیکس بود و یکی از بهترین فصل های دوران حرفه ای خودش را هم سپری کرد. این بازیکن در این فصل میانگین ۲۳٫۸ امتیاز و ۶٫۹ پاس منجر به گل داشت و در هر دو زمینه بهترین عملکرد را در تیمش ثبت کرد.

مشتری های کایری اروینگ چه تیم هایی هستند؟

لس آنجلس لیکرز، بروکلین نتس و نیویورک نیکس تیم هایی هستند که بیشتر از سایرین در شایعه های مربوط به اروینگ حضور دارند. این سه تیم که انتظار می رود پرکارترین تیم های تابستان پیش رو هم باشند، تا زمان برگزاری درفت منتظر خواهند بود. براساس گزارش ESPN لیکرز شانس اول جذب اروینگ نیست و همه چیز این تیم بسته به درفت شماره چهار دارد. این تیم، در صورتی که می خواهد در تابستان حداقل یک بازیکن آزاد جدید جذب کند باید این پیک را وارد مذاکره ها کند.

پیش از این برخی رسانه ها از شانس بالاتر بروکلین نتس برای جذاب اروینگ خبر داده بودند. یاهو اسپورت ماه گذشته گزارش داده اروینگ از بین دو تیم شهر نیویورک، بروکلین را به دلیل شرایط بهتر بیرون زمین این تیم ترجیح می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر